Батьки, які привчають своїх дітей до творчості та праці, можуть розраховувати на те, що у них розвинуться необхідні навички для самостійного життя у майбутньому. Звичайно, робота з дітьми вимагає особливої ​​методики, їм має бути цікаво. Для старших дітей потрібен додатковий стимул, такий, який дасть можливість якось використовувати продукти, виготовлені своїми руками для себе.

Виготовлення корисних та косметичних продуктів

Компанія HobbyOutlet пропонує косметичні матеріали для самостійного виготовлення бомб, які використовують під час купання. Фахівці впевнені в тому, що дітям буде цікаво дізнатися про принцип дії таких виробів, а також самостійно підібрати аромати для прийняття ванни. Перед тим, як почати спільне міні-виробництво, батьки повинні вибрати ті інгредієнти, які не викличуть у дітей алергічну реакцію, і проконсультувати їх, як працювати з косметичними продуктами. Головне у виготовленні бомб — не можна обмежувати свою фантазію. Для їх виробництва є велика кількість натуральних ароматичних олій, які пропонує HobbyOutlet. Але можна також додавати різні види мінеральних солей, зібрані власноруч трави, пелюстки красивих польових квітів і т. д. Виготовлення з дітьми таких бомб можна перетворити на тривалий і пізнавальний процес. Наприклад, спочатку можна вирушити в похід за збиранням лікарських трав, де можна відпочити на природі, побачити багато цікавого та розповісти дитині про користь лікарських рослин та їх вплив на організм людини. Потім можна перейти до підготовки інгредієнтів для шипучих кульок.

Процес виготовлення бомб для ванн

Існує багато різних рецептів, завдяки яким можна виготовити ці продукти. Основними є сода, лимонна кислота, олія. Барвники, вершки та інші інгредієнти можна додавати відповідно до власного рецепту. Працювати необхідно у захисних рукавичках, тому що лимонна кислота може пошкодити шкіру. Готові кульки укладають у форми і дають їм час висохнути. Щоб кінцевий продукт вийшов якісним, необхідно змішувати інгредієнти у пропорціях, які вказані у рецепті приготування.

Кульки для ванн можуть стати гарним подарунком

Навчившись виготовляти бомбочки, діти можуть радувати своїми виробами батьків, друзів, брати участь у шкільних ярмарках тощо. Для них можна придумати оригінальні власні дизайни упаковки, з подарунковими листівками. Такий подарунок завжди буде приємно отримати з рук дитини на будь-яке свято.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.