З чим асоціюються улюблені бутерброди? Мінімалісти скажуть, що немає нічого кращого за хліб з маслом у супроводі стиглих, соковитих помідорів. Любителі різноманітності можуть використовувати набагато більше інгредієнтів – твердий сир, хрусткі лиття салату, італійські ковбаси чи хумус. Але при цьому жоден бутерброд не буде добрим без ідеального, бадьорого, ароматного хліба. Дотримання кількох правил дозволить насолоджуватися смаком улюблених сендвіч навіть тоді, коли немає часу щоранку навідуватися в сусідню булочну. Ця стаття розповість, як зберігати хліб, щоб він не втрачав своєї свіжості.

1. Зберігання хліба. Про що слід пам’ятати?
Іноді ви ймовірно зустрічалися з ситуацією, що куплений хліб вже на другий день став черствим. Найчастіше погана якість хліба чи булочок пов’язують із неякісними компонентами, у тому числі вони було зроблено. З любов’ю згадується випічка наших бабусь – вона навіть за кілька днів, має чудовий смак. Все більше і більше людей стали шукати рецепти, як спекти хліб вдома, щоб довше насолоджуватися смачною випічкою. Проте ніхто й подумати не може, що винна не сучасна хлібопекарська промисловість, а споживачі, які не вміють правильно зберігати хліб.
Мало хто думає, як зберігати хліб, і це серйозна помилка! Важливу роль грає як місце зберігання, а й упаковка, у якому поміщають свіжий, ароматний хліб.
Неправильне зберігання хліба веде до його цвіління або висихання. Варто пам’ятати також, що набагато швидше зіпсується дріжджова випічка. Якщо подобається смак саме дріжджового хліба, потрібно купувати його менше, щоб встигнути з’їсти максимум протягом двох днів.
Хліби, приготовлені на заквасці, зберігаються довше. Їхньою свіжістю можна насолоджуватися протягом семи днів і навіть довше від дня випічки!
Не кладіть хліб поспішно у пластиковий пакет і не дозволяйте хрусткій булочці лежати надто довго на кухонному столі. Виділіть трохи місця для хлібниці – металевої, керамічної або найкраще дерев’яної. Якщо кухня дуже тісна, є кілька інших порад, у чому зберігати хліб.

2. Як зберігати хліб на заквасці і не лише?
Якщо є бажання насолоджуватися чудовим смаком хліба, що навіває думки про дитинство, необхідно вибирати якісні буханці. Житнє борошно та натуральний квас – це дві основні компоненти хліба. Якщо купувати випічку із заморожених напівфабрикатів, доведеться змиритися з тим, що вона не залишатиметься свіжою тривалий час. Головне, однак, те, що покупець зробимо із хлібом, прийшовши до себе додому.
Найбільшою популярністю користуються контейнери для зберігання хліба, тобто просто хлібниці. Варто вибрати аксесуари, зроблені з дерева або матеріалу, такого як бамбук — вони забезпечують відповідну циркуляцію повітря. Стильні керамічні або металеві хлібниці можуть виконувати своє завдання, оскільки мають спеціальні отвори, завдяки яким хлібобулочні вироби будуть вільно «дихати» під час зберігання.
Не слід забувати також про правильну гігієну контейнера для зберігання хліба. Неприпустимо, щоб у ньому залишалися залишки несвіжого хліба, які, зрештою, можуть зацвілі. Раз на тиждень потрібно ретельну помити хлібницю – наприклад, водою з оцтом. Цей розчин допоможе позбавитися навіть зародків цвілі.
Чи зберігання хліба в хлібниці гарантує його тривалу свіжість? Звичайно, ні! Дуже велике значення має те, у що саме загорнуть хліб чи хрумкі булочки. Не в кожній кухні є місце для хлібниці, але це не біда. Популярними місцями для зберігання випічки є шафи або кошики. Для тривалої свіжості хліба потрібно убезпечити його від висихання та цвілі.

3. У чому зберігати хліб?
Більшість продуктів харчування – овочі, фрукти, молочні продукти чи хліб продають у пластикових пакетах. Однак це не найкращий матеріал, якщо йдеться про зберігання. Хліб, закритий у пластиковому пакеті, швидко відволожиться, а також втратить свої корисні властивості.
Що ж вибрати замість пакетів, виконаних зі штучних матеріалів, можна дізнатися у нас? Свіжість хлібобулочних виробів допоможуть зберегти лляні мішечки. Натуральний матеріал забезпечить хорошу циркуляцію повітря, захистить від вологості та збереже більше смаку придбаної або виготовленої самостійно випічки. Лляні мішечки для хліба можна купити або пошити. Однак, за відсутності лляного мішечка, хліб можна зберігати в паперові пакети, який також захистить його від цвілі.

4. Зберігання хліба у холодильнику — хороша ідея?
Зберігати хліб у холодильнику, чи це хороша ідея? Деякі люди наважуються на таке рішення – воно, однак, не найкраще. Низька температура захистить хліб від цвілі, але негативно вплине його смакові якості. Безумовно, найкращим варіантом буде заморозити хліб. Для правильного заморожування хліба необхідно:
1) поділити хліб на частини, перш ніж класти в морозильну камеру;
2) розморожувати лише таку кількість хліба, яку можна з’їсти за один раз;
3) хліб розігрівати в духовці після попереднього розморожування при кімнатній температурі (загорнутий у паперовий рушник, який вбере надлишок вологи);
4) хліб та булочки зберігати у замороженому вигляді не більше трьох місяців.
Як зберігати хліб, випечений удома або куплений у найближчій пекарні? Зберігати в тарі, що дозволяє циркулювати повітрі та захищати від вологи та пересушування. Купувати потрібну кількість хліба. Однак, якщо все ж таки не вдасться захистити хліб від черствості, це не привід одразу викидати його на сміття. Домашні грінки, панірувальні сухарі або пудинг, врятують ситуацію, і убезпечать від марною тратою їжі.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.