Ми можемо розрізняти різні типи фарб. Їх відрізняє один від одного, у тому числі зовнішній вигляд, склад або необхідну кількість шарів, що наносяться. Багато з них також мають різну стійкість до зовнішніх факторів. При виборі потрібно слід звертати увагу в основному на причину їх використання. Чи має тип фарби для довговічності кузова автомобіля?

Класифікація автомобільних фарб по блиску
Лаки https://shop.carmen.ua/avtomobilnye_laki/ можна розділити на:

неметалічний — т.зв. моноколори. Вони відрізняються високою твердістю та, отже, забезпечують достатній захист кузова автомобіля. В основному вони використовуються у базових версіях автомобілів.
матовий – популярний у спортивних автомобілях, але відрізняється найменшою стійкістю до окислення та пошкоджень,
металік – найблискучіший через вміст алюмінієвої пудри. Варто додати, що такі лаки докладніше на сайті https://shop.carmen.ua/avtoemali/ посідають друге місце у рейтингу довговічності.
перламутрові – більш схильні до пошкоджень, ніж металеві. Вони дозволяють отримати ефект різних кольорів завдяки кристалам, оточеним частинками алюмінію.
Крім того, доступні спеціальні автомобільні фарби, такі як хамелеон, неон та ефект іржі. Всі вони можуть добре виглядати завдяки професійному фарбуванню автомобілів у майстерні.

Класифікація автомобільних фарб за їх складом
Нещодавно виробники автомобільних фарб пропонували базові та акрилові варіанти. Введені правила охорони навколишнього середовища призвели до створення лаків на водній основі, що є екологічним рішенням. Акриловий лак є двокомпонентною речовиною, що наноситься в один шар і хімічно твердне. Його сполучною є поліакрилові смоли. У свою чергу, його базовий варіант є однокомпонентною речовиною, яку необхідно покрити безбарвним лаком. Крім того, потрібне використання розріджувача. Останній, новий тип – це лак на водній основі. Незважаючи на те, що час його висихання найтриваліший, досягнута стійкість можна порівняти з класичним базовим покриттям.

Акриловий варіант дозволяє створювати безглянцеві поверхні, а базовий варіант одночасно матові та металізовані. При виборі відповідного типу фарби слід враховувати поверхню автомобіля та купувати сумісну з нею фарбу, вказану виробником. При фарбуванні великих поверхонь проконсультуйтеся зі спеціалістом.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.