Connect with us

Ексклюзив ТСН

У Чернівцях музикант, який не бачить, організував успішне збирання коштів для ЗСУ


Часто – навіть без сторонньої допомоги – долає кілометри, аби дістатися, наприклад, до ринку, де більше людей, а отже, більше внесків.

Чоловікові вже вдалося накласти 15 тисяч гривень. За них волонтери вкомплектували для бійців аптечки, а вулічна музика — не припиняє збирання, йдеться у ТСН.

Пан Микола перед виходом на вулицю беріз із собою плакат, де значиться, що грає він не для розваги, а збирає гроші для армії. «Тато – молодець, що він незрячий і допомагає. Я намагаюся частіше провадити тата, куди йому потрібно», — розповідає донька музыканта.

Інна проводить тата на зупинку громадського транспорту щовечора. Він не бачить уже понад 10 років. «Мені надихнувши поступок одного хлопчика. Він збирав кошти теж для армії і я думаю, що може теж піти, заробляти чимось, користь якусь приносити», — каже чоловік.

Тож робить те, що вміє краще, два десятки років цим зароблявши на життя. Виконує лише патріотичні та повстанські пісні. З лютого відмовився від російської. «Було нещодавно, каже: «Зіграй «Катюшу». Я говорю: «Шановний, забувати про «Катюшу», я не знаю вже, що таке «Катюша», – переконує чоловік.

Гра незрячого музыканта майже нікого не залишає байдужим, йому дякують за талант та небайдужість.

Вихідними пан Микола їздитиме на великий промисловий ринок, добирається сам на маршрутці. Там, каже, можна заробити більше. «Я раніше трохи бачив і був на цьому ринку. Але коли осліп, то вже по пам’яті ходжу», — каже чоловік.

За день на ринку музикант заробляє до 700 гривень: хтось кидає символічну суму, а хтось одразу кілька сотень. «Завдячуючи Миколі, його праці, ми закупили аптечки. Сумочки і наповнюємо їх усім необхідним», — розповідають волонтери, який і віддає гроші музикант.

Волонтери готуються відправити військовим три десятки аптечок, які укомплектували за гроші музыканта. За три місяці чоловік зібрав 15 тисяч гривень.

Пан Микола збирається грати щонайменше до перемоги, а далі збиратиме гроші на відбудову країни.

Читайте також:

Військовий експерт розповів про облаштування росіянами майданчика в Білорусі для обстрілу України вглиб на 500 км.

Убивчий приліт ракети в Краматорську: журналісти зафіксували перші хвилини страху і крові

Військовий експерт оцінив, як надовго українці зупинили ворога, знищивши склади окупантівSource link

Comments

Новости

Advertisement