Connect with us

Одеса

Російські війська намагаються просунутися до Одеси в обхід Миколаєва — Міноборони Великобританії

КИЇВ. 21 березня. УНН. Російські війська намагаються в обхід Миколаєва просуватися у бік Одеси. Про це Міністерство оборони Великобританії повідомило TwitterПередає УНН.

Деталі

Англійські військові повідомляють, що третина російських сил, що настають із Криму, все ще намагається обійти Миколаїв, однак ці сили мало просунулися за останній тиждень.

Російські сили продовжують блокувати українське узбережжя та завдавати ракетних ударів по об’єктах на території України.

«Блокада українського узбережжя, ймовірно, посилить гуманітарну ситуацію в Україні, перешкоджаючи доставці життєво важливих вантажів українському населенню», – повідомляють у Міноборони Великобританії.

Біля берегів області фіксується активність кораблів РФ. Здійснюються обстріли Одеського регіону з моря та повітря. 21 березня о 7 ранку було здійснено черговий обстріл узбережжя. Внаслідок цього снарядами було пошкоджено кілька житлових будинків в обласному центрі на березі моря. В одному з них сталося загоряння. Жертв та поранених немає.

Comments

Новости

Advertisement