Connect with us

Війна

Пес-волонтер став улюбленцем у штабі у Чернівцях, тепер ще й готується підкорити МВС


І фуру розвантажити, і допомогу відсортувати, а ще заспокоїти тих, хто бігав з-під обстрілів – це все робить чотирилапий волонтер.

До Чернівців пес Бер приїхав разом із господарем із Харкова і одразу почав допомагати у волонтерському штабі. Містян вражає, як завзято хвостатий цілими днями переносити пакунки за допомогою, йдеться у ТСН.

Бельгійська вівчарка Бер раніше разом зі своїм господарем Сергієм бавилася біля парків рідного Харківу, а нині години на розваги не має. Від ранку пес-переселенець бігти працювати. Вже 2 місяці, як він зі своїм господарем втік від обстрілів до Чернівців і «взявся» волонтерити.

День розкладів чи не по хвилинах — чотирилапий зустрічає намиста з гуманітаркою, стає розрадою для водіїв, разом з господарем розвантажує коробки і поважно обнюхує шкіру, тож ще й вправний у сортуванні. Втім, про обідню перерву Бер не забуває, знає, про яку треба йти до спеціальної кімнати, де пригощають смаколиками.

Далі допомогу зі складу потрібно віднести до волонтерського штабу, там її роздадуть переселенцям. У зубах Бер переноситиме навіть 5-кілограмові пакунки. «Ще вдома він нам дуже допомагав: тягавши сумки, на ринок сходити, водички принести», – каже власник собаки Сергій.

Та у Чернівцях спокійно працювали хвостатому біженцю не дають. Усі постійно хочуть з ним бавитися. Кожен зупиняє, аби побалувати, а ще зробити з ним селфі. І це добре, адже головне завдання Бера у волонтерському центрі – психотерапія. Він відповідальний за психологічний стан тих, хто бігав з-під обстрілів або від окупації росіян.

Бер ніби відчуває, хто потребує його підтримки, і біжить саме до нього. Лягає поруч та дивуватися в очі. «Загалом для нього це таке навантаження за цілий день, його тут залюблюють. Приходити додому і одразу лягає спати», — говорить Сергій.

Юнак зізнається: мріє, аби його улюбленець знімався у рекламі чи в кіно. Але вже після нашої перемоги, а поки що – вдвох із Бером – готуються виконувати інші завдання. «Ми тренуємося, пошук робимо, наступної тижня поїдемо до МВС. Якщо закличуть до армії, то щоб він щось умів», — каже Сергій.

Читайте також:

3-річний харків’янин весь посічений осколками від снаряду, що впав, коли він біг до укриття: його тута вбило

Маленькі захисники: українські діти своїми поступками та висловлюваннями надихають дорослих на боротьбу

Кілька чоловіків із Київщини після катівні і російського плена вибралися до України, але більшість досі в СІЗО РФ

війнаSource link

Comments

Новости

Advertisement