Connect with us

Одеса

Першоквітнева «Гуморина-Джавеліна» в Одесі проходить у «військовому» форматі — новини на УНН

ОДЕСА. 1 квітня. УНН. 1 квітня в Одесі замість традиційного святкування Гуморини відбувається військова «Гуморина-Джавеліна», передає УНН.

Напередодні у мерії заявили, що у місті відзначать 1 квітня у форматі, який продиктований війною, загибеллю тисяч українців. Заходи розпочалися вранці із залізничного вокзалу флешмобом «Чемодан-вокзал-росія».

З 12:00 до 16:00 проходить благодійний онлайн-марафон на підтримку ЗСУ, його хедлайнери – Коля Серга та Олег Скрипка.

«Гумор для нас — це привід перебувати в бойовому дусі», — сказав відкриваючи марафон, міський голова Геннадій Труханов.

2 квітня відбудеться арт-виставка воєнної сатири.

Гуморина – фестиваль гумору та сатири – вперше пройшов в Одесі 1 квітня 1973 року. Назву вигадав літсекретар Михайла Жванецького Олег Сташкевич. Фестиваль проводиться щороку. У 2020 та 2021 роках у зв’язку з карантином Гуморину проводилася в режимі онлайн «Гуморина на віддаленні».

Починаючи з 24 лютого на території Одеської області завдано понад сотню ракетних ударів. Зруйновано об’єкти на території обласного центру, а також населених пунктів у різних районах регіону. За даними ОВА, ймовірність ракетної атаки з російських кораблів у Чорному морі по Одесі та області залишається високою. За даними командування «Південь», кораблі РФ продовжують маневрувати поблизу узбережжя регіону.

Comments

Новости

Advertisement