Йогурт – смачний та корисний продукт, який однаково люблять як діти, так і дорослі. Це не тільки багате джерело кальцію, тваринного білка, калію, заліза, але й джерело вітамінів А, С та групи В. Крім того, йогурт підтримує здоровий баланс корисної мікрофлори в організмі, забезпечуючи відмінне травлення.

Йогурт з’явився кілька тисяч років тому завдяки кочівникам. Мандрівники транспортували молоко у спеціальних негерметичних судинах на спинах коней. У ємності потрапляло повітря, вдень воно нудилося на спеці, а вночі охолоджувалося. А постійна тряска посилювала ефект бродіння. Так молоко і перетворювалося на йогурт.

При виборі йогурту важливо звертати увагу на якість молока, з якого він виготовлений. Компанія «Чиста Лінія» дотримується високих стандартів якості та суворо контролює кожний етап виробництва продукції. Йогурт без цукру «Чиста Лінія» абсолютно натуральний і не містить штучних добавок та барвників. Саме тому він такий смачний та ніжний! Оформити замовлення з доставкою до дверей можна зараз за посиланням.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.