Connect with us

Одеса

Архідіакон Одеської єпархії УПЦ засудив патріарха Кирила

КИЇВ. 15 березня. УНН. Архідіакон Одеської єпархії УПЦ Андрій Пальчук записав відеоролик, у якому засуджує благословення війни в Україні патріархом Кирилом. Відео опублікував телеграм-канал Одеської єпархії УПЦ. УНН.

Цитата

«Ви могли врятувати ситуацію, патріарх повинен був розірвати ризи, сказати стріляйте по мені, але не благословити Путіна, щоби вбивали паству. Тому багато єпархій перестали згадувати ваше ім’я. Неможливо нікого змусити любити силою — Бог так не робить», — сказав Андрій Пальчук. .

Додамо

Зазначимо, що резонанс викликала промова предстоятеля Російської православної церкви патріарха Кирила у проповіді у храмі Христа Спасителя у Москві 6 березня, у день, коли православні християни відзначають прощену неділю.

«Русь – одна країна, один народ. Але налякані цією силою сусіди стали робити все, щоб цей народ розділити, щоб навіяти частинам цього народу, що ви зовсім не один народ. І ми бачимо до якого жахливого апогею зараз доходить це навіювання, коли хтось то в браті своєму не бачить брата, а бачить ворога», — сказав Кирило.

«Хто нападає сьогодні на Україну, де вісім років йде придушення та винищення людей на Донбасі?» — Запитав Кирило риторичне питання, додавши, що «ми вступили в боротьбу, яка має не фізичне, а метафізичне значення». Він також додав, що православні «не можуть не бути» зі своїми братами на Донеччині.

Нагадаємо

24 лютого Росія розпочала повноформатну війну проти України.

Comments

Новости

Advertisement